Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Cottelli Party dress lesklé minišaty černé

Do týdne • 1 varianta70 Kč92 % • 254 recenzíDalší informace

Barva
černé

• , zakoupeno v Sexshop.cz

Horní partie by mohla být šita jako polopodprsenka.

• Dobrý slušivý střih, výborný materiál
    • Zip někdy nedrží nahoře zapnutý
  • , zakoupeno v Sexshop.cz

Šaty vypadají jako na obrázku, látka je velmi pružná a vypadají opravdu sexy. Partnerovi se libili..a musím uznat mě také. Vzala jsem velikost L a jsou mi krásně mám míry 100-86-116 a sedí mí krasně.

Barva
černé

Super sexy párty šaty pro divoký a smyslný vzhled! Žhavé šaty z pružné, lesklé látky s extra hlubokým výstřihem a krátkými, vytahanými rukávy, které nenápadně zakrývají širší ramena. S dvoucestným černým zipem vpředu, díky němuž se dají opravdu rychle odepnout, když chcete. Plně padnoucí střih obepínající postavu. Vyrobeno z 92 % polyesteru, 8 % elastanu. V černé barvě. Žádné další doplňky nejsou součástí balení.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant69 Kč97 % • 5 019 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

• , zakoupeno v Sexshop.cz

Horní partie by mohla být šita jako polopodprsenka.

• Dobrý slušivý střih, výborný materiál
    • Zip někdy nedrží nahoře zapnutý
  • , zakoupeno v Sexshop.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: